top of page

# REKORDNIEPODLEGŁEJ 

W związku z zbliżającym się Świętem Niepodległości rzucam wyzwanie uszycia Najdłuższej Flagi Narodowej- bijąc Rekord Polski W najdłuższej Fladze Narodowej.

Flaga niesiona będzie podczas Marszu Niepodległości.  

                Ideą w stworzeniu tej flagi będzie włączenie osób niepełnosprawnych, dzieci i młodzieży z placówek wychowawczych z całej Polski. Pragniemy tym działaniem krzewić poczucie Patriotyzmu, ale przede wszystkim realizować cele Fundacji Wypracuj Siebie – wspierać, rozmawiać, ukierunkowywać, prostować drogi życia. Chcemy wesprzeć osoby wykluczone społecznie.

Ja wraz z pracownikami i współpracownikami pracowni Krawieckiej „Ana Tailor” podejmujemy się poprowadzenia tej akcji. Do akcji zaprosiliśmy również dzieci z domów dziecka, fundację wspierające osoby niepełnosprawne.

W związku z tym, że czasu jest mało apelujemy o włączenie się w akcję. Prosimy o nie odsuwanie decyzji w czasie ponieważ każde 1 zł przyłoży się do na centymetry flagi.

Marzymy o tym by pokazać dzieciom, i osoby z zaniżonym poczuciem własnej wartości, że w tak krótkim czasie można dzięki mobilizacje własnej i życzliwości pomocy innych realizować wielkie cele.

                Akcja RekordNiepodległej poza tworzeniem najdłużej Flagi Narodowej- Polski łączy się z sprzedażą koszulek fundacji Wypracuj Siebie. której środki przeznaczone będą na warsztaty, spotkania indywidualne z młodzieżą i dziećmi zagrożonymi wykluczeniem społecznym.  

11.11.2019r  Dzień Niepodległości 

01

SPRZEDAŻ KOSZULEK TRWA DO 1.11.2019 R.

# REKORD GUINNESSA

w najdłuższym meczu piłki nożnej na zasadach futsalu 

W dniach 21-23.09.2018 roku w hali sportowej nr 2 w Działdowie odbyło się pobicia rekordu Guinnessa w najdłuższym meczu piłki nożnej na zasadach futsalu.

W maratonie udział wzięło 24 śmiałków, którzy zmagali się z własnymi słabościami. 

Miło nam poinformować, iż władze naszej fundacji wsparły projekt - szyliśmy odzież na te ważne wydarzenie

bottom of page