top of page

Produkujemy odzież służbową dla kobiet i mężczyzn wraz z dodatkami i akcesoriami. Ubierzemy Państwa załogę „od stóp do głów”.  Zadbamy o to, aby wyglądali profesjonalnie, zgodnie z charakterem Firmy i wykonywanymi obowiązkami.

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia i produkcji odzieży służbowej. Produkujemy każdy rodzaj asortymentu, m. in.:

  • garnitury

  • sukienki

  • koszule

  • kombinezony

  • fartuchy

 

Produkujemy na podstawie Państwa projektu lub wykonujemy go sami. Tworzymy szablony, wybieramy tkaniny, odszywamy prototyp. Po akceptacji ruszamy z produkcją zgodnie z ustalonym zamówieniem. Ubrania wykonujemy w rozmiarach standardowych lub na miarę.

 

Pracownicy są wizytówką firmy, ich wygląd, pierwsze wrażenie w kontakcie z klientem ma ogromne znaczenie w późniejszej ocenie. Zadbamy o to, aby wyglądali profesjonalnie i zgodnie z estetyką firmy, podkreślając jej charakter. Asortyment jaki produkujemy możemy oznaczyć logotypem. Dbamy o to, aby nasze produkty były wysokiej jakości.

Współpracujemy z dostawcami tkanin w kraju i zagranicą, dopasowujemy odpowiednią tkaninę do zamówionego asortymentu. Nasze krawcowe zadbają o to, aby wykonanie było dokładne i estetyczne. Nasze uniformy są estetyczne, wygodne i funkcjonalne.

Nieodłączną częścią służbowego stroju są dodatki i akcesoria. Wykonamy je na zamówienie i dopasujemy idealnie do stroju, którego będą dopełnieniem. Szyjemy muchy, poszetki, apaszki i inne.

Podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia. Mamy zespół wykwalifikowanych osób, które pomogą Państwu w tworzeniu projektu. Badamy i analizujemy potrzeby naszych klientów, aby byli zadowoleni z efektów naszej współpracy.

Zapraszamy!
bottom of page